czwartek, 28 lipca 2016
mapa strony

Drzwi wewnętrzne Szczecin

Eleganckie i proste linie zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnym domu, który jest otwarty na nowe rozwiązania wystroju wnętrza. Nowoczesne drzwi LaBRAdoor w Szczecinie w równie nowoczesnej jak i prostej stylistyce, zapewnią oryginalny charakter, który sprawia, że świetnie komponują się z wnętrzem świeżym, spontanicznym, pełnym emocji i nowych pomysłów. Zostały stworzone z myślą o potrzebach, emocjach i przyzwyczajeniach współczesnych rodzin.

LaBRAdoor Szczecin proponuje Państwu drzwi wewnętrzne, które są jednocześnie proste, ale o dystyngowanej osobowości, świetnie sprawdzające się w mieszkaniach młodych osób. Wszechstronna linia drzwi wewnętrznych, która spełni wysokie kryteria formalne i technologiczne. Przeznaczone są zarówno do domów i mieszkań, jak również biur, które wtopią się w każde wnętrze dzięki zróżnicowanym materiałom, estetycznym rozwiązaniom i zestawieniom. Drzwi wewnętrzne LaBRAdoor zapewniają, jakość i prestiż.

Nasze drzwi to połączenie tradycji i nowoczesności zarówno w stylu i wyglądzie jak i technologii produkcji. Dodatkowo nieskończone możliwości różnych typów oszkleń, witraży nadają drzwiom indywidualnego charakteru. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki DOOR – POL w Szczecinie. W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt modeli drzwi, dzięki czemu mają Państwo możliwość odnalezienia drzwi, które sprostają Państwa oczekiwaniom.

Facebook Google Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

Firma Bergen powstała w 2007 roku i mieści się w Szczecinie. W swojej ofercie posiada drzwi marki LaBRAdoor, a także drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne polskich producentów, drzwi stalowe,  jak również okna i rolety zewnętrzne.

Jesteśmy importerem generalnym drzwi LaBRAdoor i jesteśmy jedyni, którzy mają wyłączność na tę markę. Znak LaBRAdoor jest znakiem zastrzeżonym.

Posiadamy dla Państwa wygody liczne punktu handlowe w różnych miejscach Szczecina. Nasze ekipy monterskie są autoryzowane i robią to profesjonalnie.

Dla zainteresowanych autoryzowanym montażem wykonujemy bezpłatne pomiary przed montażem. Staramy się kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie stolarki otworowej.

Prowadzimy sprzedaż za pośrednictwem internetu za równo detaliczną jak i hurtową.

Zaufało nam wielu...

labrador_pasek
stoi na straży tysięcy domów. Wieloletnia tradycja i szerokie grono zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i jakości oferowanych produktów. Wykonujemy usługi na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.
  • image5
  • image4
  • image3
  • image2
  • image1
  • image6